به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق در آئین افتتاح این بلوار که با حضور مردم و مسئولان شهرستان برگزار شد شهردار بافق با گرامیداشت ولادت امام علی ع گفت : بلوار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی [باقرآباد] به طول سه کیلومتر از میدان بهارستان تا میدان گردشگری طراحی شده است که امروز فاز اول این بلوار در محدوده قانونی شهر به مساحت بیش از ۳۰ هزارمتر مربع و با هزینه بالغ بر ۲۴۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفت.
شهردار بافق افزود مابقی مسیر تا میدان گردشگری با موافقت فرمانداری و از طریق بخشداری در حال پیگیری است.
سیدعلی نوروززاده با اشاره به اهمیت احداث این مسیر در خصوص دسترسی ایده آل به نقاطی همچون کنارگذر شمالی ، مزارع ، روستاهاو مناطق گردشگری شهرستان ، از همکاری و مشارکت فرمانداری ، اعضای شورای شهر و مالکین شریف املاک واقعدر مسیر صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.
سیدعلی نوروززاده درخصوص روشنایی مسیر نیز گفت : البته روشنایی تمامی معابر عمومی از جمله وظایف اداره برق می باشد و شهرداری در این موارد به منظور زیبایی مسیر پایه روشنایی را تامین می کند که البته در مورد این بلوار با توجه به زمانبر شدن و طولانی شدن اجرا از سوی اداره برق ، قرار بر این شد شهرداری با همکاری فرمانداری روشنایی مسیر را انجام دهد و در قبال آن اداره برق یکی دیگر از مسیرهای شهری را کامل انجام دهد.
فرماندار بافق هم در این آیین، ساخت بلوار باقر آباد را کاری ارزشمند خواند و گفت: شهرداری از نهادهایی است که بودجه خود را از محل ارایه خدمات مطلوب کسب می کند و تنها مقدار کمی از ۲ درصد عوارض فروش مواد معدنی منطقه به شهرداری تعلق می گیرد.
سید مهدی طلایی مقدم در خصوص روشنایی این بلوار افزود: فرمانداری برای تامین بخشی از بودجه روشنایی با شهرداری همکاری می کند.