تامین روشنایی بلوارهای شهر بافق
روشنایی بلوار های شهر بافق تامین شد

مسئول خدمات شهری شهرداری بافق با اعلام این خبر افزود:بلوار شهید بهشتی،امام خمینی (ره)، امام جعفر صادق (ع) ،۱۵ خرداد،ولیعصر و بلوار بسیج با نصب پایه های روشنایی از نور و روشنایی مناسب برخودار شدند.
محمد قاسمی افزود: برای تامین روشنایی این بلوار ها بالغ بر ۱۵۰ عدد پایه روشنایی نصب شده است.
وی هزینه اجرای این پروژه را افزون بر ۱۵۰ میلیون تومان عنوان کرد و گفت : این مبلغ از محل اعتبارات شهرداری بافق تامین و پرداخت شده است.
قاسمی هدف از اجرای این پروزه را تامین روشنایی فضای اطراف بلوارها و زیبا سازی قسمتی از شهر عنوان کرد و افزود: روشنایی مابقی بلوارها نیز در دستور کار شهرداری قرار دارد.
وی ارائه خدمات مناسب به شهروندان و زیبا سازی شهر و مبلمان شهری را از وظایف عمده واحد خدمات شهری شهرداری عنوان کرد و گفت: لبخند رضایت مردم خستگی را از ما می زداید و جسم و جان ما را صیقل می دهد.
مسئول خدمات شهری همچنین از خرید و نصب دو آبنما در میدان ۱۴ معصوم و بلوار وحشی بافقی خبر داد و گفت: برای تهیه این آبنماها اعتباری افزون بر ۳۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
قاسمی تجهیز و تکمیل مبلمان میدان های امامزاده عبدا…(ع) و میدان فاطمیه ،نصب ساعت و میله پرچم در نقاط مختلف شهر،بهسازی سرویس های بهداشتی ،نصب ۱۲۰ سطل زباله پاندولی،خرید ۲۰۰ مخزن ۷۷۰ لیتری جمع آوری زباله سطح شهر،خرید و نصب ۲ مجموعه پلی اتیلن برای استفاده کودکان و اصلاح لوازم بازی کودکان در پارکها،انجام امور ترافیکیو همچنین حفر ۵۰ حلقه جاه جذبی برای هدایت آب های سطحی،رنگ آمیزی جداول،خرید ۱۲ دستگاه آب سرد کن و … را از عمده ترین خدمات ارئه شده در سال گذشته عنوان کرد.