شهردار بافق از اجرایی‌شدن پروژه عملیات روکش آسفالت بیش از ۶۵ هزار مترمربع از معابر مختلف سطح شهر در چهار ماه نخست امسال خبرداد و گفت: اجرای این پروژه در حوزه بهسازی معابر نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۰ درصد افزایش دارد.
وی هزینه اجرای عملیات بهسازی معابر سطح شهر بافق را افزون بر ۴۵ میلیارد ریال اعلام و بیان کرد: این مبلغ از محل اعتبارات شهرداری تامین و پرداخت شده است.
به گزارش روابط شهرداری بافق، سیدعلی نوروززاده با اعلام این خبر افزود: لزوم مرمت، لکه‌گیری و روکش آسفالت معابر به ‌دلیل جلوگیری ازخطرات احتمالی و به منظور رفاه حال شهروندان عزیز از اولویت‌های برنامه شهرداری است.
وی به طولانی شدن اجرای طرح فاضلاب شهری اشاره و تصریح کرد: با توجه به فرسوده بودن آسفالت برخی از معابر بر اثر حفاری شرکت‌های خدمات رسان ، این پروژه در دو بخش شامل: مرمت جزیی و روکش آسفالت معابر مختلف شهر در دستور کار فوق العاده قرار گرفت و طی چهار ماه اول سالجاری بخشی ازعملیات اجرایی آن به اتمام رسید.

وی با بیان اینکه هدف از سامان‌دهی و ارتقای سطح کیفیت معابر در چارچوب افزایش سطح خدمت‌رسانی به شهروندان است خاطر نشان کرد: دراین اقدام با افزایش تعداد اکیپ مربوطه ، عملیات مرمت و روکش آسفالت در معابر شهر با کیفیت مطلوب انجام شد.
شهردار بافق با تاکید بر اجرای آسفالت و روکش خیابان‌ها و سالم سازی معابر و در نتیجه رفاه مردم هنگام عبور و مرور تصریح کرد: عملیات پروژه بهسازی و روکش آسفالت بسیاری از معابر شهرادامه دارد و امیدواریم بخش عمده ای از آن، تا قبل از شروع فصل بارندگی اجرا و تکمیل شود.
نوروززاده بیان کرد: اجرای فعالیت‌های عمرانی با رویکرد تحقق اهداف مدیریت شهری و اجرای تعهدات در راستای تامین رفاه، آسایش و جلب رضایتمندی مردم است.