کلنگ زنی بوستان باغ بهشت

در مراسمی کلنگ پروژه ساخت باغ بهشت ( بوستان محله ای) در بافت قدیمی کوچه ۲۰ خیابان شهید تفکری بافق به زمین زده شد
شهردار بافق در مراسم کلنگ زنی ساخت بوستان محله ای، مساحت اجرای این پروژه را بیش از چهار هزار متر مربع اعلام کرد و گفت: این بوستان شامل زمین ورزش جوانان و کودکان، مسیر تندرستی، پارکینگ، بوفه، آلاچیق ، فضای سبز و سایر مکانهای فرهنگی و تفریحی است.
سیدعلی نوروززاده هزینه اجرای پروژه باغ بهشت را ۶۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری اعلام و تصریح کرد: این بوستان تابستان ۱۴۰۰ به بهره برداری می رسد.
وی ایجاد شرایط بهتر در بافت قدیم شهر را سرانه خدمات شهری دانست و با بیان اینکه یکی از اقدامات بهسازی بافت قدیم ساخت بوستان محله ای است افزود: بوستان به عنوان یکی از عناصر سرزندگی در محله است که موجب تنوع‌بخشی،زیباسازی، و مناسب سازی سیمای بصری می شود.
شهردار بافق هدف از ایجاد این بوستانها را ارتقای کیفیت محیط و فضایی مناسب در محله، ایجاد شور و نشاط اجتماعی و روح امیدواری در بین اهالی محل برای مراودات اجتماعی و همدلی و همگرایی عنوان کرد.
شهردار بافق از برنامه ریزی جهت ایجاد بیش از ۱۰۰ هزارمترمربع فضای سبزو بوستان جدید در سال ۱۴۰۰ خبرداد و از جمله به بوستان شهدا ، بوستان شهرک امام حسین (ع) و خیابان مهدیه اشاره کرد…