شهردار بافق با معلولین این شهر دیدارکرد
شهردار بافق به مناسبت ۱۲ آذر روز جهانی معلولان با معلولین این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق، سید علی نوروززاده در این دیدار که جمعی از مسوولان و خانواده معلولان نیز حضور داشتند ضمن تبریک روز جهانی معلولان این روز را بهانه و تلنگری دانست که همواره در نظر داشته باشیم هر مکان و مسیری که ایجاد می شود برای استفاده عموم اعم از معلولان و شهروندان یکسان باشد و در این رابط موضوعاتی مانند تجهیز معابر،پارکها و اماکن عمومی از اولویت های حقوق شهروندی ایشان است.
شهردار بافق تصریح کرد: مناسب سازی این شهر چندسالی است که آغاز شده و باید استمرار پیدا کند و در اجرای پروژه ها نیز مد نظر قرار گیرد.
وی از مناسب سازی معابر و ایجاد خطوط ویژه رفت و آمد نا بینایان و کم بیناها در شهر بافق خبر داد و بیان کرد: شهرداری بافق سعی نموده حتی الامکان فضای حرکتی مناسبی را برای این قشر از جامعه فراهم کند لیکن همواره ای آمادگی را دارد تا با نظر این عزیزان عیوب آن را رفع کند.
شهردار بافق همچنین در بحث سه درصد اشتغال معلولین هم گفت: طبق قانون این عزیزان در دستگاههای اجرایی به کار مشغول می شوند و بعضا ثابت کردند که در انجام امور محوله افرادی توانمند تر از افراد سالم هستند . در همین راستا شهرداری بافق بیش از درصد مصوب اقدام به بکارگیری این عزیزان نموده است.