به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق: سید مهدی طلائی مقدم در نخستین روز کاری خود به شهرداری بافق آمد و از نزدیک با فعالیت واحد های مختلف این نهاد آشنا شد.
فرماندار بافق در نشستی که در محل شهرداری بافق برگزار شد بازدید از ادارات ، نهاد ها و شرکت های دولتی را از اولویت های کاری خود عنوان کرد و گفت: به منظور آشنایی با وظایف و ماموریتهای دستگاههای اجرایی و ایجاد روحیه تعامل و همکاری بین کارکنان و هماهنگی مسئولان اجرایی با یکدیگر در جهت پیشبرد اهداف نظام و سیاستهای کلی دولت تدبیر و امید این بازدید ها به صورت متوالی و متناوب ادامه خواهد داشت.
“سیدمهدی طلایی مقدم” ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه خدمت خالصانه و همراه با نیت خیرخواهانه شهرداری به نکاتی جهت تسریع در توسعه و آبادانی شهر از جمله توسعه فضای سبز و افزایش بوستان‌های محلی، نظارت دقیق بر پروژه‌ها و نگاه بلند مدت و آینده نگر در اجرای آن و نیز دستیابی به راهکارهای افزایش درآمد شهرداری اشاره نمود.
وی با اشاره به منابع غنی و پتانسیلهای فردی و شهری تصریح کرد: مدیریت خدمات شهری و تبدیل فرصتهای شهر به فرصتهای جامع و پایدار از جمله برنامه های فرمانداری می باشد.
طلائی مقدم افزود: برای پیشرفت و توسعه پایدار شهرستان بافق و بررسی مسائل و مشکلات مردم و تلاش در راستای عمران و آبادانی این شهرستان نیازمند همکاری مسئولان دستگاههای اجرایی و نهاد های فرهنگی هستیم.
شهردار بافق در این نشست به پیرامون توسعه همه جانبه شهر و جذب سرمایه گذار و احیای بافت فرسوده اشاره کرد و گفت : اولین برنامه استفاده از منابع درآمدی موجود و آماده سازی زیرساخت ها برای آینده است.
“رحمت اله عفتی” افزود : برای رسیدن به این هدف واحد سرمایه گذاری و مشارکت را در شهرداری فعال کردیم که اولین گام واحد سرمایه گذاری این است که یک منابع درآمدی پایدار و مستمر برای شهرداری پایه گذاری کند.
عفتی در ادامه در خصوص اصلاح معابر شهری و مدیریت صحیح ترافیکی و مشکلات آن مطالبی را مطرح نمود.
در پایان این نشست فرماندار بافق از مجموعه شهرداری بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت واحد های مختلف این نهاد آشنا شد.