بازارچه عرضه مستقیم میوه و تره بار به منظور ایجاد تعامل بین فروشنده و مصرف کننده میوه و نیز تعادل قیمت در بازار راه اندازی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق، به منظور ایجاد تعامل بین فروشنده و مصرف کننده میوه و نیز تعادل قیمت در بازار،بزودی بازارچه عرضه مستقیم میوه و تره بار در بافق راه اندازی خواهد شد.

سید علی نوروززاده،شهردار بافق با بیان اینکه ایجاد میادین و بازارچه های میوه و تره بار از جمله اقدامات شهرداری می باشد،افزود: احداث بازارچه میوه و تره بار بخشی از این فعالیت ها است و در بخش بزرگتر ، امور مربوط به جانمایی و تحویل زمین جهت میدان و بازارچه مرکزی میوه و تره بار انجام شده و در حال جذب سرمایه گذار بخش خصوصی جهت شروع احداث و راه اندازی آن در اسرع وقت هستیم.

وی با اشاره به ضرورت میوه و تره بار در سبد غذایی شهروندان و نقش مستقیم آن در سلامتی خاطر نشان کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر خود را مکلف می داند تمام تلاش خود را جهت دسترسی مناسب تمام شهروندان به میوه و تره بار انجام دهد.

علی زکی زاده، مدیر مرکز میوه و تره بار بافق نیز در گفتگو با خبرنگار آفتاب با تشکر از شهرداری بافق ، ضمن بیان سابقه فعالیت خود در این زمینه گفت: تلاش می کنیم تا علاوه بر ارائه محصولی با کیفیت و قیمتی بسیار مناسب،توان خرید مردم را افزایش دهیم و با دیگر مراکز توزیع میوه نیز همکاری کنیم.

وی افزود: تمام محصولات بصورت مستقیم از مناطق مختلف کشور و همچنین محصولات بومی منطقه برای استفاده مصرف کنندگان تامین خواهد شد.

زکی زاده در پایان سخنان خود گفت: هدف ما ارائه خدمات خوب و رضایت مردم است. با راه اندازی این مرکز هر روز از ساعت ۷ صبح تا ۱۲ شب آماده خدمت رسانی به همشهریان خواهیم بود.

شایان ذکر است اولین بازارچه میوه و تره بار شهرداری بافق هفته آتی همزمان با روز شهرداری ها افتتاح و در اختیار شهروندان قرار می گیرد.