با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد :

بهره برداری از طرح ملی پارک گام در بافق

با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد، فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر بافق و جمعی دیگر از مسوولین شهرستان طرح ملی پارک گام در مجموعه تفرجگاهی آبشار به بهره برداری رسید.

مدیر کل ورزش و جوانان یزد ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: طرح گام پارک هدیه ای به سلامت مردم است که شهروندان می توانند با خانواده از آن استفاده کنند.

مسعود شریعتی اظهار داشت:طول مسیر حداقل ۵ کیلومتر است که می توان با نصب اپلیکیشن از توصیه های بهداشتی و سلامت همراه بهره مند شد.

وی ایجاد مسیر دوچرخه سواری در پارک آبشار را نیز دومین طرح ملی ورزشی در بافق اعلام نمود و یادآور شد: در شهرستان های استان مسیرهای مشخص ویژه بانوان ایجاد و ویژه آقایان در پارک های عمومی در حال احداث است.

در ادامه شهردار بافق پیرامون بهره برداری مسیر طرح ملی پارک گام تصریح کرد: بیش از ۳ کیلومتر مسیر بصورت حلقوی است که مورد استفاده خانواده ها قرار می گیرد.

سید علی نوروززاده همچنین به افتتاح فاز اول مسیر دوچرخه سواری مجموعه تفرجگاهی آبشار اشاره کرد و گفت:بیش از ۲ کیلومتر امروز مورد بهره برداری رسید و با تکمیل طرح ۷ کیلومتر مسیر با مشخصات کامل پیست های استاندارد کوهستان ایجاد می شود.

وی با بیان اینکه هزینه این طرح بیش از ۶۵۰ میلیون تومان است تصریح کرد: طرح شامل امکاناتی از جمله سرویس بهداشتی،فضای نشستن و ایستگاه های دوچرخه است.

شهردار بافق با اشاره به اینکه ورزش دوچرخه سواری تنها به پارک آبشار مربوط نمی شود بیان کرد: امیدواریم با انجام طرح های جدید امکانات برای دوچرخه سواران فراهم شود.