شهردار بافق با تبریک ایام ا.. دهه مبارک فجر گفت : ساماندهی ورودی شهر بافق از سمت استان کرمان به همراه بلوار بهشت حسین ، میدان سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دسترسی های به روستای صدرآباد و قاضی میرجعفر از جمله پروژه مهم است که با حضور استاندار محترم در هفدهمین روز از ایام الله دهه فجر افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت . وی هزینه این پروژه که در مساحتی بالغ بر ۵۸۰۰۰ مترمربع انجام شده است را بالغ بر بیست و هشت میلیارد ریال اعلام کرد و عملیات اجرایی آن را شامل خاکبرداری ، خاکریزی ، نصب سنگ جدول ، آسفالت و نصب علائم و تجهیزات ترافیکی بیان کرد.
سیدعلی نوروززاده همچنین از تکمیل و افتتاح اولین خانه فرهنگ شهرداری بافق با مساحتی بالغ بر ۵۵۰ مترمربع همزمان با سفر استاندار محترم خبر داد و افزود جهت خرید و مرمت این بنای ثبتی بالغ بر دوازده میلیارد و پانصد میلیون ریال هزینه شده است که یازده میلیارد ریال آن از محل اعتبارات داخلی شهرداری بافق و یک میلیارد و پانصد میلیون ریال مابقی آن از محل کمکهای فرمانداری هزینه شده است.
وی احداث و راه اندازی پارک محله ای عدالت را از دیگر پروژه های مورد بهره برداری این ایام بیان کرد.
شهردار بافق همچنین از تکمیل و راه اندازی پروژه روشنایی بلوار آیت الله میرغنی زاده در ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد و افزود این پروژه با مشارکت شهرداری و اداره برق اجرا گردیده است.
شهردار بافق در خاتمه از بهره برداری بیش از ده پروژه عمرانی دیگر در حوزه های ترافیکی ، مبلمان شهری ، ورزشی و زیرساختی طی روزهای پایانی سال جاری خبر داد .