شهردار بافق از بهره برداری ۲ پروژه زیبا سازی در سطح شهر بافق خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق، سید علی نوروززاده گفت: این ۲ پروژه شامل نورپردازی درختان بلوارهای ۱۵خرداد و بخشی از بلوار انقلاب(حد فاصل میدان معلم تا میدان بهارستان) می باشد.
وی با بیان اینکه فعالیت‌های گسترده‌ای درحوزه نورپردازی با ابعاد مختلف در حال انجام است گفت: بحث نورپردازی موضوع جدیدی است که در شهر بافق و کشور به آن توجه خاصی شده است.
شهردار بافق با تاکید بر این که ما باید زندگی شب و زیبایی شب های کویر را بیافزائیم، افزود: بخشی از زیبایی شب به نورپردازی وابسته و برای رسیدن به این هدف، این ۲ پروژه انجام و در آینده نزدیک نیز پروژه‌های متعددی از جمله نورپزدازی بلوارهای مهدیه و مسجد جامع در دستور کار قرار گرفته است که مجموع هزینه های این پروژه ها بالغ بر چهار میلیارد ریال می باشد.
نوروززاده همچنین به تفاهم نامه بین شهرداری و شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اشاره کرد و تصریح کرد: این تفاهم نامه در رابطه با اصلاح و تعدیل روشنایی فاز اول بلوار انقلاب و بلوار وحشی بافقی (با مشارکت حداقل ۵۰ درصدی شهرداری بافق)انجام خواهد شد.
شهردار بافق ادامه داد: پیش بینی هزینه این تفاهم نامه یازده میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال می باشد که با توجه به تفاهم نامه یاد سهم هر طرف نصف مبلغ مذکور خواهد بود.