افزون بر ۹ هزار نفراز مردم شهرستان بافق در یک دوره ۱۰ روزه از مجموعه بوستان آبشار دیدن کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بافق، این بازدید براساس برنامه زمانبندی با اعلامیه های منتشرشده و دعوت شهرداری، صورت گرفت.
بازدید کنندگان که هنگام بازدید، پیشنهادات و نظرات خود را به صورت مکتوب اعلام می کردند اکثریت قریب به اتفاق ، ساخت این پارک را هم از نظر مکانی و هم به لحاظ سبک و زیبایی منظره بسیار خوب توصیف کردند.
به منظور جلوگیری از خطرات احتمالی و حفظ جان شهروندان عزیز کلیه امور عمرانی ساخت این بوستان در مدت زمات بازدید تعطیل شده بود.
فاز اول بوستان آبشار بافق به وسعت ۳۰ هکتار با آبشار اصلی ، فضای سبز کوهپایه، آلاچیق، وسایل بازی کودکان، سرویس‌های بهداشتی و … مرحل پایانی خود را طی می کند و در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
فاز دوم پروژه بوستان آبشار بافق نیز شامل باغ پرندگان، باغ‌های میوه به سبک باغ‌های ایرانی، فضای سبز محوطه، پیست دوچرخه سواری، رستوران، کافی شاپ و توسعه فضاهای سبز مربوطه است.

گفتی است، مرحله پایانی ساخت آبشار بافق شامل معماری منظر پشت کوه، ایجاد مسیرهای کوهپیمایی، تکمیل فضاهای سبز، حصار مجموعه، ساخت گلخانه گیاهان گرمسیری، ایمن سازی محیط و ایجاد راه دسترسی مناسب و دیگر امور مربوطه است که پس از اتمام فاز دوم انجام می‌شود.