شهردار بافق: طی برنامه زمان بندی یکساله بیش از بیست معبر و مکان شهر بافق با اعتباری بالغ بر دویست و هشتاد میلیارد ریال موزاییک فرش می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق؛ سید علی نوروززاده با اعلام خبر فوق، گفت: عملیات اجرایی این پروژه شامل خاکبرداری، نصب سنگ جدول، شفته و شن ریزی، بتن ریزی و موزاییک فرش و نصب تجهیزات مناسب سازی است که هزینه آن از محل اعتبارات داخلی شهرداری تامین و پرداخت می شود.
وی وسعت این پروژه را بیش از بیست و سه هزار متر مربع عنوان کرد و افزود: طی یکسال این پروژه انجام می شود و ماهانه حدود ۲ هزار متر مربع موزاییک فرش می شود.
شهردار بافق بیان داشت: بخشهایعمده ای از بلوارهای کشاورز، انقلاب، مسجدجامع، امام جعفر صادق، امام علی و خیابان های امام رضاع ، آیت ا… شیخ محمدتقی بافقی، ورزش، توحید، نبوت، چهارسنگ، عدالت، بنیاد مسکن و غیره از جمله مکان های در دست اجرای این پروژه می باشد که اجرای بسیاری از این معابر از ابتدای پائیز امسال شروع شده است.
نوروززاده در پایان با تاکید بر ضرورت ساماندهی فضاها و مبلمان شهری، زیباسازی فضاهای سطح شهر را از اهداف این کار خواند و گفت: جلب رضایت و رفاه حال شهروندان و همچنین روان‌ سازی شرایط تردد عابران، از مهمترین اهداف اجرای این پروژه عمرانی است.
گفتنی است؛ ساخت مسیر دوچرخه سواری و مناسب سازی جهت عبور افراد توان خواه در معابر، همزمان با این پروژه ها اجرا خواهد شد.