در حالی که شاید بسیاری از مناطق مختلف شهری در کشور از کمبود فضای سبز رنج می‌برند اما اوضاع در شهر بافق با همت و ذوق شهردار بافق مناسب است و خودنمایی گل‌های رنگارنگ در روز عید سعید فطر و آستانه تابستان جلوه زیبایی به خیابان ها و اماکن این شهر داده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق؛
خلق مناظر بدیع در حوزه فضای سبز شهری و ایجاد محیطی پر از شادی و نشاط،همواره جزئی از اهداف و برنامه های شهرداری بافق بوده است به طوریکه پس از گل باران این شهر در فصل بهار ،این بار گلهای زیبا و رنگارنگ همزمان با عید سعید فطر و در آستانه تابستان در خیابان ها،معبر، بلوارها و میدان های شهر خود نمایی می کند.
سید علی نوروززاده،شهردار بافق در گفتگویی کوتاه با خبرنگار آفتاب پیرامون این اقدام هنرمندانه و زیبا گفت: شهرداری بافق در سال جاری با هدف تداوم خلق سبک نوین مناظر شهری و گل آرایی،اقدام به کاشت گونه های مختلف گل ها و گیاهان در سطح شهر نموده است که این روزها در آستانه تابستان ۹۷ شاهد خود نمایی این گل های رنگارنگ و زیبا هستیم.

وی یاد آور شد: یکی از رویکرد های اصلی این امر ایجاد پیوند انسان و محیط و خلق منظره شهری مطلوب و افزایش روحیه تعلق در شهروندان می باشد.
منبع: آفتاب بافق