تاکید شهردار بافق بر استفاده از ظرفیت های بومی در جشنواره تابستانی ۹۷
به گزارش روابط عمومی شهرداری، سیدعلی نوروززاده در اولین نشست برنامه ریزی سومین جشنواره تابستانی تفرجگاه آبشار بافق که در محل شهرداری برگزار شد استفاده از تمامی ظرفیت های این شهرستان برای برگزاری هر چه بهتر این جشنواره را یاد آور شد و گفت: بهره گیری از کمپ های گردشگری، بوم گردی ها، استفاده از هنرمندان محلی با هدف شکوفایی استعدادهای آنها و تنوع برنامه ها در این جشنواره مد نظر قرار می گیرد.
وی به اجرای جشنواره های موفق نوروزی و تابستانی سال های قبل اشاره کرد و افزود: سومین جشنواره تابستانی آبشار، امسال هم با هدف معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان بافق و ایجاد روحیه نشاط و شادابی مردم در مجموعه تفرجگاه آبشار بافق برگزار می شود.
نوروززاده با اعلام این موضوع که برگزاری جشنواره تابستانی بافق با حضور گردشگران از سراسر کشور مورد تاکید میراث فرهنگی و گردشگری استان یزد قرار گرفته است افزود: مسلما موفقیت جشنواره تابستانی بافق نیازمند عزم جدی همه مسئولان استانی و شهرستان است.
وی هدف از برگزاری این جشنواره را شناسایی و ترویج فرهنگ و آداب و سنت های بافق به نسل جوان و ایجاد ظرفیتی مناسب برای توسعه گردشگری این شهرستان و جذب سرمایه گذار در این حوزه، برشمرد.
شهردار بافق زمان برگزاری این جشنواره را پنجم تا نهم شهریور ماه اعلام و خاطر نشان کرد: بهره گیری از تمامی برنامه های جشنواره علی الخصوص در شب های برگزاری جنگ های شبانه برای عموم آزاد و رایگان است.
شایان ذکر است جشنواره نوروزی سالجاری شهرداری بافق مورد استقبال کم نظیر شهروندان و گردشگران قرار گرفت و همچنین مورد اقبال و توجه مسئولان استانی و شهرستانی قرار گرفت.