شهرداری بافق در مراسمی از خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان تجلیل کرد.
شهردار بافق در مراسم تجلیل از خبرنگاران که با حضور امام جمعه ، رئیس فرهنگ و ارشاد و اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد، با تبریک روز خبرنگارگفت: حرفه خبرنگاری از جمله مشاغل بسیار سخت است و قشر خبرنگار مرارتها و زحمات زیادی را جهت تنویر افکار عمومی و ارتقاء سطح فرهنگ جامعه متحمل می شوند.
رحمت ا… عفتی به گذشته شغلی خود در روابط عمومی شهرداریهای پایتخت اشاره و تصریح کرد: روابط عمومی هم یک رسانه است که اخبار و اطلاعات درون سازمان را به مردم و مشکلات جامعه را به سازمان متبوع خود منعکس می کند.
عفتی با بیان اینکه قرار گرفتن در چنین جایگاهی ارتباط با رسانه ها را اجتناب ناپذیر می سازد یاد آور شد: بیش از ۱۷ سال با اصحاب رسانه در ارتباط بودم و مشکلات آنها را به خوبی درک می کنم.
این مسئول حمایت شهرداری را در راستای کیفی سازی خبر اعلام کرد و گفت: در حد توان و در چار چوب قانون برای ارتقا سطح کیفی اخبار شهرستان بافق تلاش خواهیم کرد.
وی افزود: با توجه به اهمیت نظرات و پیشنهادات مردم در خصوص عملکرد شهرداری که در سایت ها و سایر منابع خبری منتشر می شود باعث شده روزانه سه مرتبه اخبار شهر را از سایت های خبری مختلف رصد کنم.
در ادامه این مراسم، خبرنگاران در فضایی صمیمی مسائل و مشکلات خود را بیان کردند و شهردار و اعضای شورای شورای اسلامی شهر قول مساعدت در حد توان را جهت رفع مشکلات دادند.
در پایان این مراسم شهردارو اعضای شورای اسلامی شهر با اهدا لوح سپاس و هدیه از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بافق تجلیل نمودند.