به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق : به مناسبت اعیاد شعبانیه و سالگرد تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام(ره) شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بافق با فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج بافق دیدار کردند.
در این دیدار سرهنگ پاسدار اکبر صادقی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از اقدامات فرهنگی شهرداری بافق در ایام تعطیلات نوروز تقدیر کرد و گفت: برتر شدن شهرداری بافق در حوزه های مختلف گردشگری در نوروز ۹۸ مایه خرسندی است و پرداختن به امور فرهنگی از دغدغه های مشترک سپاه و شهرداری می باشد.
وی در ادامه بسیج را نهادی ارزشمند و خدمتگزار توصیف کرد و گفت: پشتوانه سپاه، بسیج مردمی است که به صورت داوطلبانه در همه عرصه ها حضور دارند و نمونه بارز آن حضور بسیجیان بافقی در مناطق سیل زده کشور و کمک به هموطنان است.
شهردار بافق هم در این دیدار ضمن تبریک روز پاسدار و اعیاد شعبانیه، سپاه را بازوی توانمند انقلاب اسلامی ارزیابی نمودند و اظهار داشت ، نهاد مقدس سپاه حافظ نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمام عرصه هاست.
سید علی نوروززاده افزود: ثبات کنونی کشور در منطقه مدیون رشادت ها و ایثارگری نیروهای مسلح خصوصاً پاسداران عزیز است و بی شک بسیاری از دستاوردها و پیشرفت های کنونی کشور در زمینه ها مختلف نظامی، اقتصادی، علمی و فرهنگی مرهون تلاش های بی وقفه فرماندهان و پرسنل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
رئیس شورای اسلامی شهر بافق هم در این نشست اقدام خصمانه دولت آمریکا در تحریم کردن سپاه و تروریستی معرفی کردن این نیروی انقلابی و مخلص را محکوم کرد و گفت: سپاه پاسداران افتخار بزرگ و همیشگی ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و امنیت کشور و منطقه در دوران ناامنی و تحرک گروه‌های تروریستی و دست پرونده آمریکا را مدیون سپاه است.

حسن محمدی با بیان اینکه قدردان این نیروی مومن و انقلابی هستیم خاطر نشان کرد: پاسدار بودن و پاسداری از حریم ولایت و ارزش های اسلامی افتخار عظیمی است که اجری بزرگ در پیشگاه خداوند تبارک و تعالی دارد.