به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق، به‌ مناسبت سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز در قالب برنامه علمداران حماسه، سید علی نوروزاده”شهردار”، به همراه پرسنل شهرداری بافق به دیدار جانبازان ۷۰ درصد رفتند و به خاطر مجاهدت و تحمل و صبوری به آنها ادای احترام کردند.
حسین ناظمی ، حاج رمضانعلی کارگران ، رمضان فتاحی و علی اکبر رنجبر از جانبازان گرانقدر بودند که مورد دلجویی مسوولان یاد شده قرار گرفتند.
همچنین به همین مناسبت جانبازان شاغل و بازنشسته شهرداری هم در مراسمی مورد تکریم قرار گرفتند.
شهردار بافق در این آئین گفت: جانبازان عزیز، آنان که ایثار و فداکاریشان، نشانه‌یى در جسم مطهرشان باقى گذارده و یادگار آن لحظه‌ حساس را همواره با خود دارند، داراى سهمى ارزشمند در این تاریخ پرافتخارند که باید مورد احترام جامعه قرار گیرند
سید علی نوروززاده شهامت و شجاعت ایثارگران را در دوران دفاع مقدس، ستود و تصریح کرد: جانبازان در تمام دوران زندگی و در هر سمت و منصبی که باشند با همان روحیه دوران دفاع مقدس همچنان در سنگر کار و سازندگی کوشا باشند.
وی خاطر نشان کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون تمامی موفقیت ها را مدیون رشادت و شجاعت شهدا و جانبازان هستیم و خدمت به خانواده شهدا و جانبازان تنها یک وظیفه اداری و سازمانی نیست بلکه یک عشق و علاقه ذاتی است.
در پایان این مراسم ، با اهداء هدیه و لوح سپاس از مقام شامخ جانبازان شهرداری بافق تجلیل شد.