شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بافق  با حسین ارجمند،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق، سید علی نوروززاده شهردار، سید محمد باقی زاده رئیس شورای شهر بافق و محمد رضا رنجبر رئیس شورای شهرستان با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با دکتر حسین ارجمند دیدار و گفتگو کردند.
در ابتدا سید محمد باقی زاده،رئیس شورای شهر بافق ضمن اظهار خرسندی از انتصاب دکتر حسین ارجمند به سمت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان به عنوان فرد بومی و فرهنگی،گفت: با توجه به اینکه شهرستان بافق از ظرفیت ها و توانایی های بسیار برخوردار است،اعضا شورای شهر آمادگی هر گونه تعامل برای حل زیر ساخت های داخلی این نهاد فرهنگی را دارد.
وی در بحث تامین نیرو برای اداره فرهنگ و ارشاد نیز افزود: باید حل این مسئله از طریق مکاتباتی که با فرماندار انجام می گیرد در خارج از استان پیگیری شود، تا افراد شناسایی شوند و رایزنی ها برای مامور به خدمت انان در مدت زمان مشخص انجام گیرد.
سپس رنجبر،رئیس شورای شهرستان بافق با تاکید بر حل هر چه سریعتر تامین نیروی این نهاد فرهنگی گفت: تحقق کار فرهنگی نیازمند تعامل یک گروه است،اگر ابزار کار نباشد یک نفر نمی تواند به تنهایی نقش مؤثری ایفا کند.
 وی با تشکر از دکتر ارجمند در قبولی این سمت با توجه به اینکه کار فرهنگی تلاش بسیار می طلبد،افزود: به سهم خود از هیچ گونه تلاشی در راستا تحقق آرمان های فرهنگی که از رسالت های اداره ارشاد است ،کوتاهی نخواهم کرد.
در ادامه نوروز زاده،شهردار بافق با اشاره به فعالیت های چند ساله شهرداری و علاقمند مندی آن به انجام امور فرهنگی گفت: شهرداری در اصل یک نهاد اجتماعی است تا صرفا خدمات رسان و هر گونه حمایت و همکاری در جهت رشد و تعالی سرمایه اجتماعی انجام خواهد داد.
وی با بیان اهمیت و الویت مسئله فرهنگ و نقش ویژه آن در همه بخش های خدمت رسان به مردم،افزود: باید با تعامل و همکاری یکدیگر به تحقق امور فرهنگی سرعت دهیم تا در مجموع به جامعه ای توسعه یافته دست یابیم.
سپس دکتر حسین ارجمند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بافق با اظهار خرسندی و تشکر از حضور این مسئولان گفت: اتفاق خوبی که در بافق افتاده است، دغدغه فرهنگی در بین تمام مسئولان شهر است،که این برای یک مجموعه علاقمند به کار فرهنگی فرصتی نادر است.
وی همسو بودن نظرات مسئولان در راستا اهداف و توسعه شهر را نقطه قوتی دانست و افزود: کار فرهنگی تدریجی و نیازمند برنامه ریزی هدفدار در طولانی مدت است تا ماندگار شود. این امر تنها با هم فکری و همکاری همه دلسوزان و مسئولان شهر میسر می شود.
ارجمند با اشاره به ظرفیت های مختص این شهر،تصریح کرد: باید علاوه بر شناسایی توانایی ها و استعداد ها شهر،بدنبال ایجاد تحولی بزرگ در بافق باشیم تا سرآمد تمام شهرستان ها باشد.
در پایان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بافق از تلاش ها و پیگیری مسئولان برای روی کار آمدن وی به این سمت تشکر نمود