جلسه دیدار مردمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بافق در محل تکیه امام حسن مجتبی محله فخریه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق ؛ در ابتدای جلسه شهردار بافق اجرای هرگونه طرحی را در شهر منوط به وجود آن در طرح جامع و تفضیلی دانست و عدول از آن را ممنوع خواند و خواستار ارایه نظرات اهالی منطقه به مشاورین طرح جامع جهت لحاظ نمودن موارد مورد نیاز و ضروری در این طرح شد.

پس از آن ، محمد رنجبر رییس شورای شهرستان گفت : با وجود کاهش شدید نقدینگی شهرداری، علت عدم فشار به شرکت سنگ اهن در خصوص پرداخت دو درصد عوارض ، نیاز سنگ آهن به بودجه جهت واردات تجهیزات گندله سه چاهون است.

سپس ، باقی زاده ، رئیس شورای شهر بافق از اهالی منطقه جهت حضور در کمیسیونهای مختلف شورای شهر دعوت و خواستار همکاری در راستای آبادانی منطقه و شهر شد و شهردار و شورا را از هرگونه محله گرایی مبرا خواند.

در ادامه جلسه ، محمدی عضو شورا خواستار رعایت حقوق شهروندی و همکاری مردم با شهرداری به لحاظ کاهش شدید بودجه شد و بیان داشت : جهت کاهش فشار به مردم ، بیشترین کمک در کمیسیون های ماده ۵ و ۱۰۰ لحاظ میشود.

در پایان امیرزاده عضو شورا ، سال ۹۷ را سرآغازی برای توسعه محله سفلی با تصویب طرح جامع خواند و از اصلاح محدوده شهری ، احداث معابر به سمت جاده نورآباد ، تکمیل پارک شاهد ، پیشرفت حدود ۲۰ درصدی باغ ایرانی و تعریض جاده باقرآباد خبر داد.

۱. درخواست تعریض کوچه انقلاب ۳۰
۲. لحاظ شدن حق اشعه برای کارکنان معادن باتوجه به بیماریهای مختلف ناشی از معادن
۳. پیگیری مرمت حمام ملامراد
۴. ازادسازی محوطه جلوی اب انبار حاج ابولقاسم
۵.ایجاد بوستان
۶. ثبت خانه های قدیمی موجود در منطقه
۷ .ایجاد پارکهای محله ای
۸.تهیه المانهای متناسب با میدان فاطمیه و شهید و شهادت
۹. اصلاح طرح جامع و محدوده شهری
۱۰.احداث میدان در انتهای بلوار کشاوز
۱۱. ایجاد فضای سبز
و…
از جمله خواسته های مردم در این جلسه بود .