ساخت نرم افزار تحت اندروید با تمام امکانات توسط شهرداری بافق
مدیر روابط عمومی شهرداری بافق گفت: یک نرم افزار تحت اندروید با تمامی اطلاعات گردشگری شهر بافق توسط شهرداری طراحی شده است.
علی اصغر موفق افزود: این نرم افزار در سامانه بازار گوشی های همراه و سایت شهرداری بافق به نشانی www.bafgh.ir به صورت رایگان قابل دانلود و نصب است.
وی تصریح کرد:با روشن بودن سیستم چی پی اس تلفن همراه، این نرم افزار دارای حالت های مختلف وانتخاب مکان مورد نظر می باشد و مسیرهای رسیدن به مقصد مورد نظر و مسافت مبداء تا مقصد با استفاده از نقشه موجود در نرم افزار مربوطه قابل رویت است.
مدیر روابط عمومی شهرداری بافق افزود: این نرم افزار جامع و کامل، نشان دهنده اماکن گردشگری، اقامتی و رفاهی این شهرستان است و تمامی اطلاعات، آدرس ها، مسیرهای حرکت، مسافت جایگاههای سوخت، بانکهای و خودپردازها و… را از روی نقشه شهر نشان می دهد.
وی هدف از طراحی این نرم افزار را ارائه ی اطلاعات جامع ، معرفی اماکن تاریخی، گردشگری و تفرجگاه های شهر بافق دانست و تصریح کرد: با طراحی این نرم افزار خدمات بر بستر فناوری های نوین به هموطنان ارائه می شود و همچنین گردشگران و میهمانان به راحتی می توانند جزییاتی از اماکن گردشگردی این شهر را دیده و در صورت تمایل از آن بازدید کنند