نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور:

شهرداری بافق در زمینه های مختلف از جمله  ورزش عملکرد خوبی ارائه داده است

نماینده مردم بافق، بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صرف اعتبارات در حوزه ارتقا ورزش سرمایه گذاری است گفت: شهرداری بافق در زمینه های مختلف از جمله ورزش، برگزاری مسابقات  و زیرساخت های ورزشی عملکرد خوبی ارائه داده است.

محمد رضا صباغیان در نشست بررسی مشکلات روسای هیات های ورزشی شهرستان بافق به اقدامات خوب شهرداری بافق در حوزه ورزش اشاره کرد و افزود: اقدامات شهرداری در حوزه رونق و گسترش ورزش شهر و محلات و تعامل و همکاری با مسوولان حوزه ورزش شهرستان ستودنی است.

شهردار بافق هم  در ادامه این نشست، با بیان اینکه بخش عمده ای از بیماریها و نیز آسیب های اجتماعی  که گریبانگیر جامعه است ناشی از کم بودن  فعالیت بدنی مردم  می باشد افزود: بافق در حال حاضر با توجه ظرفیت های که در خود جای داده است جایگاه مناسبی در حوزه ورزش و توسعه آن دارد.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان به  ضرورت توجه به مقوله ورزش واقف هستند تصریح کرد: هزینه درمان افسردگی، پیری زودرس و بیماریهای متعدد که سلامت جامعه را تهدید می کند باید صرف پیشگیری از طریق توسعه ورزش خصوصا ورزش همگانی شود.

نوروززاده آمار واریزی به حساب هیات های ورزشی را اندک عنوان کرد و افزود: روسای هیات های ورزشی با تلاش خود و کمک خیرین توانسته اند هزینه های جاری هیات های ورزشی  را تامین کنند زیرا اعتبارات دولتی در این حوزه ناچیز است.

شهردار بافق  با بیان اینکه تمامی فعالیت های  شهرداری مرتبط با سلامت روح و روان است عنوان کرد:  فضاهای ورزشی در مناطق مختلف شهر طراحی شده که نشانه توجه شهرداری و شورای اسلامی شهر  به ورزش همگانی  است.