شهردار بافق ابقا شد
اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بافق با رای قاطع خود سیدعلی نوروز زاده را به عنوان شهردار ابقا کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق ، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری یزد در نشستی که معاون فرماندار، تنی چند از اعضای شورای اسلامی و مدیران واحدهای مختلف شهرداری حضور داشتند در سخنانی از شهرداران و اعضای شورای اسلامی در ادوار گذشته بویژه اعضای شورای اسلامی دوره چهارم تقدیر کرد و گفت: شهرداران در بافق منشا خیر و برکت بودند و امروز بافق به شهری توسعه یافته و پیشرو تبدیل شده و این تغییرات قابل لمس در یکی دوسال اخیر بیشتر نمود پیدا کرده است.
محمود شاکری شمسی با بیان اینکه در ۵۰ درصد از شهرهای استان یزد شهرداران ابقا شدند افزود: ادامه کار این افراد در دوره پنجم شوراهای اسلامی شهر به دلیل ارائه خدمات نوین و شایسته و رضایتمندی مردم است.
وی پیشرفت امروز شهر بافق را قابل قیاس با گذشته ندانست و ابراز امیدواری کرد: در شورای اسلامی دوره پنجم با همت و همکاری شهردار با تجربه، گامهای راسخ وموثرتری درراستای توسعه و آبادانی بیشتر شهربافق برداشته شود.
شاکری شمسی همچنین گرایش مردم به شهرداری های استان را سرمایه ارزشمند دانست و بیان کرد: این امر نشانگرعملکرد خوب مجموعه شهرداری و عشق به مردم و مشارکت دادن شهروندان در اجرای پروژه هاست.
این مسوول خاطر نشان کرد: شهروند محوری یک علم جدید شهرداری است که باید مردم در پروژه‌ها ورود داده شوند که خوشبختانه این اتفاق در شهر بافق افتاده و مردم در برگزاری جشنواره های نوروزی و تابستانی مشارکت چشمگیرداشتند.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری یزد افزود: مشارکت فکری مردم باعث می شود که آنها پروژه عمرانی و خدماتی را حاصل تفکر و اندیشه خود بدانند و در اجرا و حفظ و نگهداری آن کوشا باشند.
وی اجرای طرح پارک آبشار را زبانزد خاص و عام و افتخار استان یزد خواند و گفت: برنامه ریزی، هدف گذاری، کارشناسی، بهرگیری از مشارکت مردم و خرد جمعی اگر باشد اجرای تمام پروژه ها و طرخ ها عمرانی با موفقیت به سرانجام می رسد و جلب رضایت شهروندان را در پی خواهد داشت.
وی به یک میلیون یکصد نفر جمعیت استان یزد اشاره و تصریح کرد: قریب به ۸۵ درصد از مردم در مناطق شهری سکونت دارند که ۱۱۷ نفر عضو شورا و ۲۱ شهردارآماده خدمت به شهروندان هستند.
وی ضمن تبریک ابقا نوروززاده به عنوان شهردار گفت: لزوم و ضرورت برای توسعه استفاده کردن از تجربیات شهرداران و اعضای سابق و اسبق شورای اسلامی شهر است.
در پایان این جلسه توسط مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری یزد حکم ابقا سیدعلی نوروززاده شهردار بافق قرائت شد.