نشست هم اندیشی شهرداری و پلیس راهور برای قراری امنیت سفر مسافران نوروزی و رفع مشکلات ترافیکی برگزار شد.
شهردار بافق در این نشست بر ضرورت تعامل و همکاری در راستای خلق لحظات خوش و شیرین برای مسافران نوروزی تاکید کرد و گفت: ایام نوروز همکاری شهرداری و پلیس راهور در خصوص رفع مشکلات ترافیکی برای گردشگران، اوج نشاط و شادمانی را رقم خواهد زد.
سید علی نوروززاده با بیان اینکه تعاملات پلیس راهور و شهرداری باعث آرامسازی ترافیک و امنیت تردد می شود،گفت: از آنجائیکه امروز در شهر بافق فعالیت های با وفاق، همدلی و همراهی اجرا می شود ثمرات و منافع بیشتری عاید شهروندان می شود که منتج به رضایت آنها شده است.
وی با بیان اینکه در تمام ایام تعطیلات نوروز همکاران شهرداری آماده خدمت رسانی به مسافران و گردشگران هستند افزود: برخورداری از پارکینگ و نصب علائم رانندگی در سطح شهر ، سفر را به کام مهمانان نوروزی شیرین تر می کند.
رئیس پلیس راهور بافق هم در این نشست ضمن تبریک نوروز باستانی گفت: تمام دوربین های سطح شهر شاهد و نظاره گر اعمال ترافیکی و برخورد با تخلفات رانندگان وسائط نقلیه است.
سروان محمود محمدی از رانندگان خواست نسبت به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی کوشا باشند تا شاهد وقوع حوادث ناگوار به ویژه در ایام عید نوروز نباشیم.
واگذاری یکدستگاه خودروی کمکی با راننده در ایام تعطیلات نوروزی، شتشو و نظافت دوربین های نظارتی، نصب بنرهای آموزشی و ترافیکی سطح شهر، رفع نقص دوربین های نظارتی، ارسال پیامک تبلیغات برای ترافیک نوروز ۹۸ ، احداث جایگاه پلیس در میدان امام زاده عبدالله (ع) ، تهیه راکت ایست و سوت برای خودروی کمکی و تامین روشنایی برای دوربین های طرح سرعت در شهر از مهمترین خواسته های پلیس راهور در این نشست بود که شهردار بافق نسبت به تامین آن قول مساعدت داد.