سید علی نوروززاده گفت: طی یک برنامه ریزی زمانبندی شده در ۴۰ روز آخر سال جاری، بیش از ۷۰ هزار متر مربع از معابر شهر آسفالت می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق، به نقل از سایت خبری آفتاب بافق سید علی نوروززاده،شهردار بافق از پخش ۷۰ هزار متر مربع آسفالت در ۴۰ روز آخر سال جاری خبر داد.

وی گفت:  انجام روکش آسفالت خیابان شیخ محمد تقی بافقی، کوچه شهید ناظری(باغ بزرگ)، مسیر های منتهی به بیمارستان ولیعصر،بخشی از بلوار وحشی بافقی، خیابان شهید تفکری و همچنین زیر سازی،نصب سنگ جدول و آسفالت ضلع جنوبی بلوار بهشت حسین(ع)، ضلع غربی بلوار شهید بهشتی، انتهای مسیر خیابان سردار شهید شاهپورزاده،جاده دسترسی به منابع آب شهرداری و کوچه های متعددی در سطح شهر از جمله معابر مورد نظر جهت آسفالت می باشد.

شهردار بافق افزود: بیش ار ۵۰ درصد عملیات مذکور انجام و مابقی در روزهای پایانی سال ۹۶ اجرا می شود.

نوروززاده پروژه آسفالت ۷۰ هزار متر مربع از معابر را در این بازه زمانی علیرغم مشکلات مالی، رکوردی جدید در این شهر بیان کرد و گفت: برای اجرای این پروژه مبلغی بالغ بر۱۲ میلیارد ریال پیش بینی و هزینه خواهد شد..

وی همچنین با اشاره به آسیب دیدگی آسفالت معابر شهر در اثر حفاری های متعدد شرکت های خدمات رسان اعلام کرد: ترمیم گسترده این معابر با هدف بهسازی معابر، بهبود رفت و آمد، رضایتمندی بیشتر شهروندان عزیز و زیبا سازی چشم انداز شهر می باشد.

شهردار بافق خاطردر پایان سخنان خود نشان کرد: با توجه به نزدیکی سال نو مجموعه کارکنان شهرداری در ایام تعطیل و غیر تعطیل به صورت شبانه روزی برای بهبود وضعیت  شهر تلاش می کنند.

منبع: آفتاب بافق