سرپرست شهرداری بافق:
عملیات اجرایی احداث پارک بانوان آغاز می شود
سرپرست شهرداری بافق از آغاز عملیات اجرایی احداث پارک بانوان این شهر همزمان با هفته دولت سال جاری خبر داد.
سید علی نوروززاده گفت: این پارک در زمینی به وسعت سه هزار و ۴۰۰ متر مربع در مجاورت پارک بهارستان (ابتدای جاده باقرآباد) احداث می شود.
سرپرست شهرداری بافق اظهار داشت: در پروژه پارک بانوان، امکاناتی از قبیل پیست دوچرخه سواری، زمین والیبال، زمین تنیس، پیست اسکیت، تجهیزات بدنسازی پارکی، فضاهای نشیمن، نگهبانی، فضای سبز مناسب و سایر فضاهای مورد نیاز پیش بینی شده است .
وی خاطر نشان کرد: علاوه بر زمینی که برای اجرای این پروژه در اختیار داریم، فضایی جهت ایجاد پارکینگ این مجموعه نیز در نظر گرفته شده است. همچنین زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع در مجاورت پارک فعلی جهت طرح توسعه تخصیص داده شده است.
نوروززاده هزینه ساخت پارک بانوان شهر بافق را افزون بر هفت میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: این مبلغ از محل اعتبارات عمرانی شهرداری تامین و اختصاص یافته است.
سرپرست شهرداری بافق با بیان اینکه این پارک با بهترین استانداردهای لازم احداث خواهد شد افزود: پیش بینی می شود بانوان بافقی از ابتدای سال ۹۵ بتوانند از این مجموعه تفریحی- ورزشی استفاده کنند.
نوروززاده در خصوص پارک بهارستان هم تصریح کرد: این پارک در حال طراحی برای برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار می باشد که طی چند ماه آینده عملیات اجرایی آن نیزآغاز خواهد شد.