مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان یزد از شهردار بافق تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق ، محمد مهدی شرافت در اهداء لوح سپاس که به رسم یاد بود تهیه شده از سید علی نوروززاده به خاطر تلاش ارزنده وی در برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری و سایر صنایع وابسته صمیمانه تقدیر و تجلیل کرد
مدیر کل میراث فرهنگی استان یزد در بخشی از این لوح برگزاری این نمایشگاه را موفق اعلام کرده و خطاب به شهردار بافق افزوده : با حمایت های موثر و بی دریغ جنابعالی در غرفه ” خانه یزد” نشان تلاش قابل تقدیرشما و موفقیت در مستند کردن تلاشها، دست آوردها و تجربیات فعالان صنعت گردشگری استان یزد در سطوح ملی و فرا ملی را سبب گردیده است.

هر ساله در کشور نمایشگاهی به منظورترویج صنعت گردشگری و سفر برگزارمی شود که به عنوان ابزاری مناسب جهت به رخ کشیدن داشته های فرهنگی، تاریخی، طبیعی یا صنعتی کشورمان به کار گرفته می شود.

نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری و سایر صنایع وابسته با هدف معرفی پتانسیل های استان های کشور۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه سالجاری در تهران برگزار شد.

شناساندن ظرفیت های توریستی کشور موجب شده است تا در آینده صنعت گردشگری به یکی از مهمترین و یا حتی بعضا، به اصلی ترین منبع درآمدهای ارزی ایران بدل شود.