مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور در بافق برگزار شد
دومین دوره مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور به میزبانی بافق با حضور ۲۰استان و بیش از ۱۰۰ورزشکار با اعلام نفرات برتر به کار خود پایان داد.
شهردار و رئیس هیات موتورسواری و اتومبیل رانی بافق با بیان اینکه دومین دوره و راند چهارم مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور به میزبانی این شهرستان و به یاد شهید محیط بان”علی اکبر قنبری زاده ” برگزار شد گفت:بیش از ۱۰۰ورزشکار از ۲۰استان کشور در این مسابقه باهم به رقابت پرداختند.
سیدعلی نوروز زاده افزود:موتور سواران در این مسابقه در ۴کلاس ۶۵،۱۵۰،۲۵۰،۴۵۰ و در رده سنی نونهالان،نوجوانان،بزرگسالان و پیشکسوتان استعداد های خود را به نمایش گذاشتند.
وی به تشریح نفرات برتر در هر کلاس پرداخت و تصریح کرد:در کلاس ۶۵سی سی علیرضا حسین احدی از هرمزگان،محمد سینا داشگر از خراسان جنوبی و امیر بیدی از تهران به ترتیب به سکوی اول تا سوم ایستادند.
شهردار بافق افزود:در کلاس ۱۵۰سی سی محمد حسین دانش پژو و پیمان علیزاده از تهران و پوریا ثابتی فر از کرمان رتبه اول تا سوم را از آن خود کردند.
نوروز زاده در خصوص نفرات برتر کلاس ۲۵۰ و۴۵۰سی سی پیشکسوتان بیان داشت:در کلاس ۲۵۰سی سی ورزشکاران حمید مهین خاکی،فرهاد عبدالله زاده و جواد بیدی از تهران در جایگاه اول تا سوم ایستاند و در کلاس ۴۵۰سی سی ورزشکاران محمود جدیدی و مجید نصیرلو از تهران و فریدون نور محمدان از کرمان رتبه اول تا سوم را از آن خود کردند.
وی افزود:در کلاس ۲۵۰سی سی جوانان علی برزور زاده از خراسان،رضا نادری از تهران و افشین سیروس از همدان و در کلاس ۴۵۰سی سی جوانان امیر رضا ثابتی فر از تهران،مهران عسکری از قزوین و مرات نراقی از تهران به ترتیب به سکوی اول تا سوم ایستادند.
شهردار و رئیس هیات موتورسواری و اتومبیل رانی بافق همچنین تیم های تهران،کرمان و توابع تهران را به ترتیب تیم های اول تا سوم عنوان و بیان کرد:تیم اخلاق این دوره از مسابقات شهرستان بافق معرفی شد.
گفتنی است:مرحله پنجم و پایانی این مسابقات در خوزستان برگزار می‌شود که موتورسوارانی که بیشترین امتیاز را کسب کنند به تیم ملی دعوت می شوند تا در مسابقات قهرمانی۲۰۱۸ آسیا شرکت کنند.