مدیر روابط عمومی شهرداری بافق از پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه نوسازی رواقهای میدان امام زاده عبدا…(ع) این شهر خبر داد و گفت: این پروژه به زودی تکمیل و آماده بهره برداری می شود.
علی اصغر موفق در گفتگو با سایت اطلاع رسانی شهرداری با اعلام این خبر افزود: نماچینی،شناژبندی،شیب بندی پشت بام با استفاده از فوم بتن،بند کشی،تعویض و نوسازی آجرهای شکسته و شستشوی همه رواقها از جمله اقدامات تکمیل و نوسازی رواقهای میدان امامزاده عبدا…(ع)است.
وی با بیان اینکه امامزاده عبدا… (ع) در مرکز شهر قرار دارد گفت: این پروژه با هدف بهسازی و زیبا سازی رواقها و ایجاد منظره ای جالب و چشم نواز به مورد اجرا گذاشته شده است.
مدیر روابط عمومی شهرداری بافق هزینه اجرای نو سازی رواقهای میدان امامزاده عبدا…(ع) را افزون بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: عملیات اجرایی این پروژه تا پایان سال جاری به اتمام می رسد.
موفق به ناهمگونی تابلوی فروشگاههای واقع در محل اجرای طرح اشاره کرد و تصریح کرد: استفاده از تابلوهای یکسان و هم اندازه از جنس چلنیوم ،نقش ارزنده در ایجاد فضایی زیبا و مردم پسند دارد.
مدیر روابط عمومی شهرداری بافق از شهروندان به ویژه کسبه خواست از نصب پوستر و نوشتن رنگ آمیزی های تبلیغاتی روی سفال رواقها جدا” خوداری کنند تا شاهد مناظر ناپسند نباشیم.