مدیر روابط عمومی شهرداری بافق: یک جایگاه سی ان جی برای شهر کافی نیست و شرکت پخش فرآورده های نفتی باید برای احداث جایگاههای بعدی اقدام کند .
علی اصغر موفق پیرامون جایگاه سی ان جی گفت: شهرداری در سال ۹۴ با توجه اینکه بافق جایگاه سوخت گاز نداشت علی رغم اینکه در حیطه وظایفش نبود برای رفاه حال شهروندان اقدام به ایجاد پمپ گاز با هزینه بالا و یارانه قابل توجه کرد.
وی ادامه داد: طی گذشت سال ها و با گران شدن بنزین، درخواست مردم برای استفاده از سوخت سی ان جی بیشتر شد در نتیجه یک جایگاه با درخواست زیاد روبرو شد و این موضوع خرابی جایگاه را زیادتر کرد از طرفی یک سری چکاب های سالیانه وجود دارد که ربطی به خرابی ندارد و در بازه زمانی مشخص، جایگاه تعطیلی دارد.
مدیر روابط عمومی شهرداری بافق تصریح کرد: اگر بخواهیم این مشکل بصورت ریشه ای حل شود باید جایگاه دوم با پیگیری ارگانهای مسئول از جمله شرکت پخش فرآورده های نفتی توسط شرکت گاز یا از طریق بخش خصوصی ایجاد شود تا به وقت تعطیلی جایگاه اول، مردم به جایگاههای بعدی مراجعه کنند.
موفق در خصوص خرابی اخیر جایگاه سی ان جی بیان داشت: سیلندرها خراب شده و ما اطلاع رسانی کردیم که حداقل ده روز طول میکشد وقتی می گوییم حداقل یعنی امکان افزایش هست و به محض اینکه سیلندر که برای تعمیر به خارج از استان فرستاده شده تعمیر و جایگاه تائیدیه استاندارد مجدد ایمنی بگیرد راه اندازی می شود.