به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق مدیر واحد عمران این نهاد پروژه های در حال اجرای این واحد را در سال جاری تشریح کرد.
مهندس داود پورامینی به تکمیل پروژه بلوار مهدیه اشاره کرد و افزود: عملیات اجرایی این پروژه شامل جمع آوری و نوسازی آسفالت باند جنوبی و جدول گذاری است که در حال انجام می باشد.

وی ادامه داد پارکینگ ابتدای بلوار مهدیه تکمیل و آماده آسفالت شده است.
مدیر واحد عمران شهرداری ادامه داد :لاین دوم بلوار آیت ا… میرغنی زاده حد فاصل میدان امام حسن(ع) تا بیمارستان ولیعصر(عج) در مرحله زیرسازی قرار دارد و پس از آن، جدول گذاری و آسفالت خواهد شد.
پورامینی از تملک املاک واقع در مسیر بلوار آیت ا… میرغنی زاده حد فاصل میدان امام حسن(ع) تا خیابان شیخ محمد تقی خبر داد و افزود: پس از تملک و آزاد سازی مسیر ،عملیات زیرسازی و آسفالت این محور آغاز خواهد شد.
مدیر واحد عمران شهرداری بافق ادامه بلوار میر غنی زاده بعد از بیمارستان را مهم دانست و گفت: به منظور دسترسی آسان شهروندان عزیز به مجموعه تفریحی – ورزشی آبشار بافق،کار زیر سازی این معبر در دو باند آغاز شده است.
وی با بیان اینکه پروژه میدان امام حسن (ع) در آخرین مرحله زیر سازی قرار دارد تصریح کرد : مرحله آسفالت این پروژه نیز در آینده نزدیک آغاز خواهد شد.
این مسئول عمران شهرداری بافق به بلوار ورودی بهشت حسین اشاره و خاطر نشان کرد: به منظور رفاه و آرامش بیشتر شهروندان و جلوگیری از ایجاد گرد و غبار، این پروژه در اولویت قرار گرفت و هم اینک به صورت کامل آسفالت شده است.

مهندس پورامینی در مورد رواق های امام زاده عبدا…گفت: کار بهسازی قسمت های در حال تخریب و همچنین ساخت رواقهای جدید به اتمام رسیده و امور مربوط به شستشو و بند کشی رواقها نیز بزودی آغار می شود.
وی ساماندهی باند کند رو مقابل دانشگاه پیام نور را از دیگر فعالیت های در حال اجرای شهردای عنوان و تصریح کرد: جدول گذاری و زیر سازی این پروژه به مساحت ۴ هزار متر مربع انجام شده و آماده آسفالت می باشد که امید است تا پایان هفته جاری آسفالت شود.

مدیر واحد عمران شهرداری بافق اصلاح هندسی میدان ولایت را خاطر نشان کرد و افزود: به منظور ایمن سازی دسترسی ساکنین شهرک زیتون به این میدان و رفع مشکلات ترافیکی آن ، کار اصلاح هندسی این پروژه آغاز گردیده است.
پور امینی محوطه سازی و حصار کشی ساختمان شهرداری و نیز مرمت و تعویض سنگ جدول طول مسیر خیابان شیخ محمد تقی را از سایر پروژه های در دست اجرای شهرداری بافق در سالجاری عنوان کرد.
مدیر واحد عمران شهرداری بافق همچنین به پروژه های در دست اقدام این نهاد در سال جاری اشاره کردو افزود: پیاده سازی و زیر سازی طرح جدید ورودی جاده نوق حد فاصل پل سه دهانه تا بهشت حسین در دستور کار شهرداری قرار دارد.
وی تصریح کرد این طرح با همکاری شهرداری و اداره راه و شهرسازی بافق با هدف ایمن سازی و رفع معضل ترافیک ورودی جاده زرند و نوق و همچنین سهولت دسترسی صدر آباد ،قاضی میر جعفر و بهشت حسین اجرایی می شود.
مدیر واحد عمران شهرداری بافق تکمیل زیر سازی و آسفالت باند شمالی بلوار مسجد جامع را در گرو اجرای لوله گذاری آب دانست و افزود این موضوع از طریق اداره آب و فاضلاب در حال پیگیری است.

مهندس پور امینی به مرمت و نوسازی آسفالت بافت قدیمی شهر در سال جدید اشاره کردو گفت: بافت قدیم شهر عمدتا” اطراف امام زاده و در محلات مسجد جامع و مهدیه متراکم است که مرمت آسفالت و بهسازی معابر این محدوده در دستور کار شهرداری قرار دارد و در آینده نزدیک عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.