به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق،سید علی نوروززاده درپیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیددکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش، هفته قوه قضائیه را به مجموعه متعهد و خدوم این حوزه و دست اندر کاران امر قضا تبریک گفت.
پیام شهردار بافق به شرح ذیل است:
به نام یکتای بی همتا
هفته قوه قضائیه فرصت مغتنمی برای تکریم از تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد قوه قضاییه به ویژه پاسداشت یاد و خاطره بزرگ معمار دستگاه قضا، مجاهد نستوه و مجتهد متفکرشهیدمظلوم دکتربهشتی و شهیدان والامقام این عرصه است.

به راستی یکی از اصول اساسی نظام اسلامی و خیزش انقلابی ملت سلحشور ایران ، برپایی عدالت اسلامی در این مرز و بوم بوده و برای تحقق این امر، قوه قضائیه با پاسداری و حراست از قانون اساسی و سرلوحه قراردادن رهنمودهای مقام معظم رهبری، بیشترین سهم و مهم‌ترین نقش را در پایه‌گذاری نظامی مبتنی بر عدالت محوری داشته است.
بدون تردید تلاش در کرسی عدالت و احقاق حق مردم بسیار حساس و خطیر است و
خداوند باید به بندگان خاص خود این عنایت را ارزانی دارد چرا که نماد عدالت در
مظهر و مکتب شیعه و اسلام، حضرت علی (ع) است و دادگری و عدالت او همچنان در
عالم زبانزد است .
اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر ، هفته قوه قضائیه را به مجموعه متعهد و خدوم این قوه و دست اندر کاران امر قضا در دادگستری شهرستان بافق به ویژه رئیس این دستگاه و دادستان محترم و همکاران گرانقدرشان تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت روز افزون در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برای این عزیزان پرتلاش مسئلت دارم.
سید علی نوروززاده
شهردار بافق