کسب رتبه برتر شهرداری بافق در ارزیابی عملکرد ستاد مدیرت بحران شهرداری های استان یزد
مدیرکل مدیریت بحران استان یزد از شهردار بافق به خاطر کسب امتیاز برتر در ارزیابی عملکرد ستاد بحران شهرداری های سطح استان تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق، در بخشی از لوح سپاس مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد خطاب به نوروز زاده شهردار بافق آمده ” هر تلاش و مساعی که در زمینه کاهش اثرات بحرانها و مخاطرات طبیعی در کشور عزیزمان ایران اسلامی صورت پذیرد ، بذری است از نیکوکاری که در مزرعه آخرت کاشته می شود.
علی اصغر موفق افزود: در بخش دیگری از این لوح یادبود نیز اورده شده است، قطعا اعتلای دارالعباده یزد مرهون سعی و تلاش ارزنده کسانی است که با بهره گیری مناسب از شاخص های علم، تجربه،و تعهد، زمینه آمادگی و کاهش آثرات مخرب هر مخاطره طبیعی را فراهم می سازد.
وی تصریح کرد: محمد حسین امامی مدیرکل مدیریت بحران استان یزد به پاس تلاش های ارزشمند و شایسته شهرداری بافق و همچنین کسب امتیاز برتر در ارزیابی عملکرد ستادهای مدیریت بحران شهرداری های استان یزد، لوح سپاس و تقدیر خود را تسلیم سید علی نوروز زاده کرده است.
موفق گفت: این مدیرکل در پایان لوح تقدیر خود ابراز امیدواری کرده است که شهردار بافق با موفقیت های روز افزون موجبات توسعه ارتقاء خدمات رسانی مطمئن و مطلوب را برای مردم عزیزمان به ارمغان آورد.