۷۵ میلیارد ریال برا ی احداث بلوار ۱۵ خرداد هزینه شده است
بلوار ۱۵ خرداد با صرف اعتباری بالغ بر ۷۵ میلیارد ریال آماده و بهره برداری شد
شهردار بافق  با اعلام این مطلب فوق افزود : سال گذشته سال شکوفایی شهرداری در بخش عمران و آبادانی شهر بود که در تاریخ چندین ساله اخیر بی سابقه است.
حسن تفکری آغاز عملیات پروژه احداث بلوار شهدا را در سال گذشته یاد آور شد و گفت: این پروژه هم اینک با صرف اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال و ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.
وی تصریح کرد این بلوار میدان شهدا را به میدان امام حسن مجتبی (ع) متصل می سازد.
شهردار بافق جدا سازی آب فضای سبز از آب شرب را از اقدامات مناسب شهرداری در سال گذشته دانست و افزود: برای اجرای این طرح مهم اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال هزینه شدهاست.
تفکری پخش آسفالت در معابر را یاد آور شد و گفت:سال گذشته با بکار گیری اکیپ های مختلف افزون بر ۱۰۰۰ تن آسفالت با هزینه ای بالغ بر ۵ میلیارد ریال در معابر سطح شهر پخش شد.
شهردار بافق آماده شهرک مسکونی زیتون را از اقدامات دیگر شهرداری در سالی که گذشت اعلام کرد و افزود: در این راستا مساحتی بالغ بر ۵/۳ هکتار آماده سازی و اعتباری معادل یک ملیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شد.
وی از پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی عملیات اجرایی بلوار آیت ا… میرغنی زاده خبر داد و گفت: فاز دوم این بلوار به طول ۲۶۰۰ متر در یک لاین مراحل پایانی احداث را می گذراند و تا به حال ۵ میلیارد ریال هزینه در بر داشته است.
شهردار بافق با بیان اینکه بلوار امام جعفر صادق (ع) میدان معلم را به خیابان شیخ محمد تقی متصل می کند گفت: این بلوار به طول ۱۴۲۰ متر با صرف اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال در سال گذشته به بهره بردای رسید که با بهره برداری از آن نقش بسزایی در روان سازی ترافیک شهر ایفا شد.
تفکری ساماندهی چاههای آب فضای سبز ،احداث میدان بهارستان،تکمیل و نصب تابلو های راهنمای مسیر در سطح شهر،ساماندهی میدان شهدا ،محصور نمودن زمین های رها شده ،نصب پل عابر پیاده در بلوار انقلاب و اضافه نمودن ۴ دستگاه مینی بوس به ناوگان حمل و نقل شهری را از مهمترین اقدامات شهرداری بافق در سالی که گذشت نامبرد که با صرف اعتباری باغ بر ۵/۳ میایارد ریال انجام شده است.
وی تصریح کرد : روند اجرای پروژه های عمرانی ،گسترش فضای سبز و ارتقاء سطح خدمت رسانی به شهروندان عزیز در سال جاری همچنان ادامه خواهد داشت.